|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Дякую за приємне спілкування. Обслуговування дійсно гарне. Молодий чоловік який спілкувався, дуже коректно працює. Людина купує не тільки товар, а й сервіс, тому дуже зраділа що є такі приємні продавці. Замовлення відправили вчасно, добре запакували, все приїхало цілим. Нехай все у вас буде краще, миру й добра!