При оформлении заказа, вам будет автоматически создана учетная запись на сайте
Рус
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

Отзывы о магазине

4.8
91 отзыв
Сортировка:
Дякую за приємне спілкування. Обслуговування дійсно гарне. Молодий чоловік який спілкувався, дуже коректно працює. Людина купує не тільки товар, а й сервіс, тому дуже зраділа що є такі приємні продавці. Замовлення відправили вчасно, добре запакували, все приїхало цілим. Нехай все у вас буде краще, миру й добра!
Ответить
Замовлення робила в магазині вперше.Хороші ціни ,швидка відправка,все сподобалось.Буду звертатися ще)
Ответить
Добрий день!Хочу подякувати за гарне обслуговування та швидку доставку.Замовляла 2 масажери (імпульсний і для шиї) обидва чудові.
Ответить
Отримала гуску обнімашку, саме таку як шукала- стірається, на молнии, щоб зручно прати в пральній машині ! І ціна дуже класна 🩷Дякую рекомендую!
Ответить
Дуже задоволена товарами, навіть замовлю повторно фонарики налобні.
Все пройшло в гарному стані.
Але відправляли більше тижня 22.12. по 31.12.
Ответить
Все прийшло в гарному стані ,дякую,рекомендую цей магазин!
Ответить
Купил павербанк,оказалась полная хрень даже телефон полностью не заредил Я молчу уже про быструю зорядку. Тупо развод.
Ответить
Придбала колонку в цьому магазині — залишилась дуже задоволена! Товар повністю відповідає опису, якість звуку на високому рівні, працює без перебоїв. Упаковка була надійною, доставка швидка. Дякую за професійне обслуговування та якісний товар!


Ответить
Хоча трохи довгенько відправляли замовлення але товаром дуже задоволена
Ответить
Очень понравилось обслуживание. Заказал три товара. Всё приехало. В одном из товаров нехватало зарядного устройства. Не хотелось всё не принимать, так как кое-что нужно было срочно. Принял, как было. Позвонил менеджеру, и после непродолжительного общения мне отправили дополнительную посылку с недостающей зарядкой за счёт магазина. Был приятно удивлён. Ошибки делают все, но как их исправляют говорит о многом. Спасибо всему коллективу.
Ответить
Доставка швидка, менеджер ввічливий, але попросила змінити номер телефону для Нової пошти - пообіцяв, та не зробив, а для мене це було важливо.
Ответить
Добрый день! Пару дней назад купила и осталась довольна еще конечно не все испробовали. Товар пришел очень быстро, все работает. Хороший вариант для быстрой готовки.
Ответить
Замовляла візочок-кравчучку, швидка доставка, швидка відправка, ввічливі продавці, якісний товар, все як на сайті, навіть прислали мотузочку з гачком для закріплення вантажу, якої не було в описі на сайті, дякую за якісний товар, вдалих Вам продаж та мирного неба.
Ответить
Дуже приємно здивована якістю обслуговування в цьому магазині. Привітний персонал, швидке оформлення замовлення та великий вибір товарів. Ціни доступні, а акційні пропозиції – дійсно вигідні. Покупкою задоволена, обов’язково звернуся ще!

Ответить
Магазин сам по себе неплохой. Цены хорошие. И вежливые админы. Но,не предупредили ,что ещё не отправили посылку.
Ответить
Гарний, різноманітний асортимент, на різні смаки та можливості. Ввічливі та знаючі свою справу менеджери. Компетентні та чуйні люди в технічному відділі з якими можна вирішіти будь який негаразд. Відправка замовлень миттьєва! РАДЖУ!
Ответить
Прекрасний, оперативний і компромісний продавець. Товар чудовий , навіть кращий ніж на фото. від співпраці тільки позитивні емоціїї. Рекомендую всім!
Ответить
Робила замовлення на термонлски замовлення задоволена своїм замовленням,все гарно запаковано і прийшло бистро моє замовлення.рекоминлую магазин
Ответить
Рекомендую, даний магазин.Співробітники цієї компанії – це люди, які дбають про свою репутацію та репутацію компанії. Вони розуміють, що задоволений клієнт – це найкраща реклама. Якщо виникають якісь непорозуміння, вони завжди готові вислухати і піти з розумінням назустріч і вирішити будь-яке питання.Саме такий підхід і відрізняє їх від інших. Рекомендую їх і це не перебільшення,особистий досвід і не куплений відгук.Якось так.Успіхів вам та дякую за розуміння.

Ответить
Показать ещё 20 отзывов
Наверх